Тобі необхідно усвідомити, що ти — не гірший/-а і не кращий/-а.
Ти — це тільки ти, і тобі зовсім не потрібно порівнювати себе з іншими.
1. Нудьга у довготривалих стосунках — це нормально, бо ми втомлюємося від чогось одноманітного (навіть якщо це любов).
2. Ти почав/-ла нудьгувати з партнером/-кою на початковому етапі відносин? Краще завершуй ці стосунки одразу — мабуть, це не "твоя" людина.
"Не рюмсай, ти ж не дівчинка" — каже мама своєму сину на дитмайданчику.
"Ти хочеш літак? То ж для хлопців" — дивується бажанням своєї доньки батько біля вітрини іграшкового магазину.
Але прискорення тут не працює. Тому, це абсолютно нормальне вагання щодо пошуку свого шляху в житті, що з інтересів обрати, який вибір буде правильним.
Сенс твого життя може змінюватися на різних етапах дорослішання, і це нормально!
Ти неперервно переосмислюєш його задля досягнення гармонії з собою та оточуючим світом!
Це може бути:
Він чинить вплив на здоров’я, навчання, роботу, особисте життя, спілкування з людьми, провокує потенційно небезпечні для життя та здоров’я ситуації, коли ти в момент зміненого стану свідомості недооцінюєш загрози.
Мало хто чув термін "вотебаутизм". Однак, більшість із нас розуміє, як це — "переводити стрілки" в конфлікті, щоб "виходити сухим/-ою з води".
Розберемося, як працює вотебаутизм та чим він шкідливий.
— нездатність людини будувати тісний емоційний зв’язок з іншими людьми, свідоме чи несвідоме уникнення близького емоційного контакту.
Кетфішинг — це створення людиною фейкового образу в соцмережах з метою заманити потенційну жертву в несправжні стосунки (зазвичай романтичні) та обманути її. Кетфішер/-ка завойовує довіру інших, викликає у них позитивні емоції, "активізує" та утримує її увагу.
вміння визначати власні комфортні рамки спілкування.
Підтримувати друзів, подруг та рідних, звісно, дуже важлива частина стосунків. Однак ця межа, коли нас (свідомо чи несвідомо) починають використовувати, і є основною з функцій кордонів нашої особистості.
Люди публікують свої найкращі фото/відео/сторіз, що створює ілюзію ідеального життя. Ти починаєш порівнювати їх із собою. Думати, що твоє життя не таке цікаве/успішне. Це стає, або хорошою мотивацією змінюватися на краще, або (частіше) — негативно впливає на твою самооцінку, викликає багато песимістичних думок.
Спробуй прийняти, що ти відчуваєш емоційний біль і напевно будеш почуватися погано ще якийсь час. Можливо, тобі знадобиться довгий плейлист із сумних пісень, щоб пережити невзаємність. І це нормально!
Буває таке, що розрив неминучий через токсичність відносин. І це дуже вагома причина потурбуватись про себе, адже тільки ми самі несемо відповідальність за своє життя та психічний стан.